Вересневі зустрічі: науково-методичні засади діяльності дошкільної ланки освіти у 2019-2020 н.р.

Відповідно до річного плану КЗ"ЗОІППО"ЗОР 10 вересня 2019 року  кафедрою дошкільної освіти проведено обласний семінар-нараду "Вересневі зустрічі: науково-методичні засади діяльності дошкільної ланки освіти у 2019-2020 н.р." для спеціалістів із дошкільної освіти відділів органів освіти та ОТГ, керівників та педагогів ЗДО. Завідувач кафедри дошкільної  освіти, кандидат психологічних наук, доцент О.М. Байєр зосередила увагу учасників семінару на пріоритетних напрямах дошкільної освіти на 2019-2020 н.р. і презентувала збірник методичних рекомендацій "Основні орієнтири розвитку системи освіти Запорізької області в контексті реалізації Концепції Нової української школи у 2019/2020 навчальному році". Доцент кафедри, кандидат педагогічних наук Л.М.Шульга  акцентувала увагу на використанні освітніх ресурсів кафедри дошкільної освіти у підвищенні фахової компетентності педагогічних працівників і представила освітянам веб-ресурс "Технологічний парк педагогічних ідей".

Далі буде


Актуальні питання реалізації концептуальних засад нової української школи у 2019/2020 навчальному році"

Відповідно до запиту ТВО  29 серпня 2019 року  кафедра дошкільної освіти в особі завідувача кафедри кандидата психологічних наук, доцента О.М. Байєр брала участь у проведенні серпневої конференції освітян Вознесенівського району м. Запоріжжя «Актуальні питання реалізації концептуальних засад нової української школи у 2019/2020 навчальному році».

Виступ Байєр О.М. у пленарній частині заходу з теми «Тенденції розвитку освітньої галузі: управлінський аспект" та проведення інтерактивної локації для керівників ЗДО району (у кількості 19 осіб) з теми «Реалізація принципу наступності дошкільної освіти в умовах Нової української школи» викликали зацікавленість і були обговорені з учасниками заходу. За підсумками заходу намічено шляхи подальшої співпраці кафедри дошкільної освіти із окремими закладами освіти та методичною службою району.